Szemétszedés - 2020.08.03

2020.08.03-án a BlackRock alkalmazottak önkéntes csapatának segítségével, valamint a XVII. kerületi önkormányzat és a Hotel Vau kutyapanzió támogatásával önkéntes napot tartottunk az Élethang Alapítvány tagjaival.
2019 szeptemberében egyszer már eltakarítottunk 3 konténernyi szemetet, de mostanra újra megtelt az erdő.
A 8 órásra tervezett nap szinte pihenés nélkül telt el. 2 konténert pakoltunk meg szeméttel, és mivel a lerakatok szerteszét voltak az erdőben, így most sok cipekedés, talicskázás vitte el az időnk nagyobb részét. A délután a levezetésről szólt és az állatbarát önkéntesek segítségével megsétáltattuk a Hotel Vauban panziózó kutyáinkat.
Nagyon szépen köszönjük mindenkinek, aki bármilyen formában hozzájárult ahhoz, hogy hatékony munkát tudjunk végezni és tartalmas, eredményes napot zárjunk.
Köszönjük a BlackRock önkénteseinek hogy velünk tartottak, nem riadtak meg a fizikai munkától, és egy jó hangulatú, eredményes napot töltöttünk el együtt. Nagyon jó fej csapat!
Köszönjük a XVII. kerületi Önkormányzatnak, hogy idén is els
ő szóra támogató segítséget nyújtottak a munkához és partnerként kezelik alapítványunkat. És természetesen köszönjük a HotelVau kutyapanzió támogató segítéségét, hogy mindig számíthatunk rájuk nem csak a kutyáinkkal kapcsolatban.
Az erdőben sajnos még rengeteg, több konténerre való szemét maradt, így hamarosan folytatjuk a munkát.

Élethang Alapítvány

ÉletHang Természetvédő és Állatmentő Alapítvány

info@elethangalapitvany.hu
(kérjük írjon e-mailt vagy a gyorsabb elérhetőség miatt írjon facebook elérhetőségeink valamelyikén)

TELEFONSZÁM

BANKSZÁMLASZÁM

OTP Bank Nyrt. 11705008-29915941
SWIFT azonosító(BIC): OTPVHUHB
IBAN: HU42 11705008-29915941-00000000

ADÓSZÁM:

18338946-1-13
Adó 1%-ra már jogosultak vagyunk!

Írj nekünk!

KOSÁR