Események
Ismét résztvettünk a Strázsában megrendezett örökbefogadó napon PDF Nyomtatás E-mail
VIII. Kutyás Családi nap és Örökbefogadó nap az Összefogás a Szánhúzókért Alapítvány rendezésében

2016.09.10-én csodaszép napsütéses délutánon részt vettünk az Összefogás a Szánhúzókért Közhasznú Alapítvány által szervezett kutyás rendezvényen a Strázsa Kutyaiskola és Panzióban.
A szép időt és jó hangulatot fokozta a jó társaság, érdekes programok, önkéntes segítőink remek csapata és a rendezvényre kilátogató egykori védenceink mosolygós pofija.
Most sem távoztunk kupa nélkül, ezen a rendezvényen Szofi kutyánk lett harmadik helyezett a nagytestű fajtatiszta kutyák versenyében. Büszkék vagyunk rá és köszönjük Beke Katának a felvezetést.
Az őszi rendezvény jó hangulatához a kilátogató gazdik, az érdeklődő gazdi jelölteken túl most is önkéntes segítőink járultak hozzá, aki az Élethangos sátor körüli teendőkkel és a kutyáink felvigyázásával kapcsolatban nagy segítségünkre voltak.

csapat
Csapat2